Wil je wat weten? Heb je iets te vragen? Heb je wat te melden?

Stuur dan een email naar webmaster@vvklundert.nl

Start trainingen nieuwe seizoen jeugdafdeling v.v. Klundert

FacebookTwitterEmailPrint


De trainingen voor de jeugd gaan in de week van maandag 17 augustus 2015 weer van start. Kijk voor de trainingstijden in het overzicht hieronder

Maandag 17 augustus 
aanvang 18.15 uur:
Klundert F1 – trainers Christian Lazeroms en Jeroen van Emden
Klundert E1 – trainers Arjan Verschuren en Don van Meel
Klundert C1 – trainer Laszlo Boomaars

aanvang 19.30 uur:
Klundert A1 – trainer Raymond Sponselee
Klundert B1 en B2 – trainers Michel Fortuin, Henry van Oers

Dinsdag 18 augustus 
aanvang 18.15 uur:
Klundert MP1 – trainer Maurice van Heck
Klundert D1 en D2 – trainers Rik van Trigt, Toine Geerts, Jeffery van Wingerden en Lars Schneijderberg

Woensdag 19 augustus 
aanvang 18.15 uur:
Klundert F1 – trainers Christian Lazeroms en Jeroen van Emden
Klundert F2 – trainer Bart Maris
Klundert E1 – trainers Arjan Verschuren en Don van Meel
Klundert E2 – trainers Grace Kitenge en Guy Winde
Klundert E3 – trainers Wim van Rosmalen en Fabian van Nieuwkerk

19.30 uur:
Klundert A1 – trainer Raymond Sponselee
Klundert B1, B2 en C2 – trainers Michel Fortuin, Henry van Oers/Cees Clarijs en Andrew Hogeslag

Donderdag 20 augustus 
aanvang 18.15 uur:
Klundert D1 en D2 – trainers Rik van Trigt, Toine Geerts, Jeffery van Wingerden en Lars Schneijderberg
Klundert C1 – trainers Wim Lankhuizen en Eric Fuanani
Klundert MB1 – trainers Peter van Dorst en Pieter Dirk Ruijsenaars

Raymond Sponselee nieuwe trainer v.v. Klundert A1

FacebookTwitterEmailPrint

Raymond Sponselee, is met ingang van het nieuwe seizoen de nieuwe trainer van v.v. Klundert A1 en het elftal onder de 23 jaar. Sponselee die in het bezit is van UEFA C/TC 3 en UEFA B/TC2 heeft voor een seizoen getekend.

Raymond Sponselee heeft gespeeld bij ODC – Dordrecht , DFC – Dordrecht en Dordrecht ’90 en als trainer werkzaam geweest bij GSC/ODS uit Dordrecht.

Poule-indelingen beker jeugd

FacebookTwitterEmailPrint

1 Zwaluwe A1 12:30
2 Oostburg A1 13:00
3 Klundert A1 12:00

1 Internos B2 12:45
2 DSE B1 14:30
3 DEVO B1 14:30
4 Klundert B1 12:00

1 De Fendert B2 14:30
2 Klundert B2 10:00
3 Kogelvangers B2G 12:30
4 Oranje Blauw’14 B1 11:00

1 Klundert MB1 12:00
2 ST Schijf/RSV MB1 14:00
3 Zundert MB1 13:15
4 Wernhout MB1 12:30

1 Klundert C1 10:30
2 Unitas’30 C3 12:30
3 NVS C1 11:30
4 Seolto C1 10:15

1 Kogelvangers C1 11:00
2 Noordhoek C1 12:00
3 SC Gastel C2 12:30
4 Klundert C2 10:00

1 DOSKO D1 10:30
2 Hoeven D1 11:30
3 Klundert D1 10:30
4 Virtus D1 10:00

1 Hoeven D2 11:30
2 De Fendert D2 10:00
3 Unitas’30 D7 10:45
4 Klundert D2 8:45

1 SC Gastel E2 9:00
2 De Fendert E4 8:45
3 Kogelvangers E1 10:30
4 Klundert E1 8:45

1 Klundert E2 8:45
2 Seolto E3 8:45
3 Unitas’30 E10 9:30
4 De Fendert E5 8:45

1 De Fendert E2 8:45
2 Klundert E3 8:45
3 Roosendaal E11 9:00
4 Prinsenland E3 9:30

1 Klundert F1 8:45
2 SVC F1 9:30
3 Unitas’30 F5 8:30
4 De Fendert F4 9:30

1 Unitas’30 F15 8:30
2 Noordhoek F1 9:30
3 Virtus F2 9:00
4 Klundert F2 8:45

Nieuwbouw onder de kap

FacebookTwitterEmailPrint

DSCI0387

Oefenprogramma jeugd (update)

FacebookTwitterEmailPrint

woensdag 26 augustus:
Prinsenland A1 – Klundert A1 – 19.00 uur
Klundert B2 – Prinsenland B1 – 19.00 uur
Prinsenland C1 – Klundert C1 – 19.00 uur
Klundert D1 – Prinsenland D1 – 19.00 uur

zaterdag 29 augustus:
Oostburg A1 – Klundert A1 – 13.00 uur (beker)
Internos B2 – Klundert B1 – 12.45 uur (beker)
Klundert B2 – Kogelvangers B2G – 10.00  uur (beker)
Klundert MB1 – Wernhout MB1 – 12.00 uur (beker)
Klundert C1 – Seolto C1 – 10.30 uur – (beker)
Kogelvangers C1 – Klundert C2 – 11.00 uur (beker)
Hoeven D1 – Klundert D1 – 11.30 uur (beker)
Hoeven D2 – Klundert D2 – 11.30 uur (beker)
Gastel E2 – Klundert E1 – 9.00 uur (beker)
Klundert E2 – De Fendert E5 8.45 uur (beker)
Klundert E3 – Roosendaal E11 – 8.45 uur (beker)
Klundert F1 – De Fendert F4 – 8.45 uur (beker)
Unitas ’30 F15 – Klundert F2 – 8.30 uur (beker)

maandag 31 augustus:

Klundert C2 – Prinsenland C2 – 19.00 uur
Prinsenland E1 – Klundert E1 – 18.45 uur
Klundert E2 – Prinsenland E2 – 18.45 uur
Prinsenland E3 – Klundert E3 – 18.45 uur

woensdag 2 september:
Klundert B1 – Bavel B1 – 19.30 uur
Prinsenland D2 – Klundert D2 – 19.00 uur
Klundert F1 – Prinsenland F1 – 18.45 uur
Prinsenland F2 – Klundert F2 – 18.45 uur
Prinsenland MP1 – Klundert MP1 – 18.45 uur

zaterdag 5 september:
Klundert A1 – Zwaluwe A1 – 12.00 uur (beker)
Klundert B1 – DSE B1 – 12.00 uur (beker)
Oranje Blauw’14 B1 Klundert B2 – 11.00 uur (beker)
Zundert MB1 – Klundert MB1 – 13.15 uur (beker)
NVS C1 Klundert C1 – 11.30 uur (beker)
Klundert C2 Noordhoek C1 – 10.00 uur (beker)
Klundert D1 DOSKO D1 – 10.30 uur (beker)
Klundert D2 De Fendert D2 – 8.45 uur (beker)
Klundert E1 De Fendert E4 – 8.45 uur (beker)
Unitas’30 E10 Klundert E2 – 9.30 uur (beker)
Prinsenland E3 Klundert E3 – 9.30 uur (beker)
Unitas’30 F5 Klundert F1 – 8.30 uur (beker)
Klundert F2 Noordhoek F1 – 8.45 uur (beker)

zaterdag 12 september:
start competitie alle jeugdteams v.v. Klundert